Sorularınız İletin


Masha Lounge Franchise Sistemi

‘En verimli yatırım, insana yapılan yatırımdır’ düşüncesiyle  eğitim önceliğimizle her aşamada adım adım birlikte yürümekteyiz.

Franchising Sistemi Hakkında Bilgiler

Masha Lounge Hakkında

‘İyi hizmet ve kalite anlayışı’ ile yola çıkan Masha Lounge ailesi ilk olarak Güzel İzmir’ de sizlere hizmet vermeye başlamıştır. Geniş bir menüsüyle köy kahvaltısından akşam yemeğine kendine özgü mutfağından, kahve ve pasta ürünlerine, orijinal tütünleriyle spesiyel nargile ürünlerine kadar, ürünlerini hassasiyetle seçerek memnuniyet odaklı, Gıda yüksek Mühendisi eşliğinde ve tecrübeli kadrosuyla en iyi şekilde hizmet vermeye başlamıştır. İlk şubesini 2015 yılında Bornova’ da ardından yaptığı ön fizibilite çalışmaları sonucunda 2016 yılında İnciraltı’ na ve 3. Şubesini 2018 ocak ayında Bostanlı’ da açmıştır. Açmış olduğumuz her şube de Masha ailesi sağlam adımlarla büyümekte ve yeni lokasyonlar ve şehirlerde araştırmalar yapmaktadır. Masha Lounge  marka adıyla franchise başvurusu almaya başlamıştır. Masha Ailesi olarak ‘Kalite asla bir tesadüf değil, daima akıllı bir gayretin sonucudur’ diyerek sizlere uzun yıllar boyunca hizmet vermeye amaç edinmiştir.

Franchise Sistemimiz

‘En verimli yatırım, insana yapılan yatırımdır’ düşüncesiyle  eğitim önceliğimizle her aşamada adım adım birlikte yürümekteyiz.

Tüm Dünya da kabul görmüş ve son dönemde ve gelecekte umut vaad eden en az riskle çalışma olanağı tanıyan Franchise Sistemi ile,

Bilinçli, her noktada kendine hedefler koyan, gelişime ve araştırma ve geliştirme ruhuyla, güven esaslı, kaliteli ürün ve iyi hizmet anlayışı ile tüm hizmet gönüllülerine sunmayı hedeflemektedir.

Neden Masha Lounge?
  • Sürekli gelişen eğitim departmanı ile her şubede standart lezzet ve iyi kalite de hizmet,
  • Ön fizibilite çalışmaları için tecrübeli yatırım danışman desteği
  • Kafe tasarımları ve alt yapı çalışmaları için her aşamada inşaat ve kurulum desteği
  • Sosyal medya ve reklam uzmanları ve haber ajansları ile omuz omuza çalışmalar ile tam destek
  • Gıda güvenliği ve üretim izinleri ile ilgili dökümantasyon desteği gibi birçok kolda hep birlikte çalışmaktayız.
Başvuru Nasıl Yapabilirim?

Emin ve sağlam adımlarla başarının sürekliliğini sağlamak adına özverili ve yoğun çalışmalar sonrası her geçen gün pozitif anlamda üzerine koyarak gitmekteyiz.  Sizler Masha Ailesi içerisinde yer almak istiyorsanız Franchise başvurusu yaparak birlikte yeni yatırımlarda bulunabiliriz.

Başvuru yapmak için yandaki formu doldurabilir ya da 0232 388 00 33 numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.